Oldal: 6 / 10 ElsõElsõ ... 45678 ... UtolsóUtolsó
Eredmény: 101 - 120 (192) összesen

Téma: Support

Kezdő
    Üdv! ma délután 700 rubinom volt ma este beléptem és csak 102 nem tudom hogy lehet hiszen nem hasznaltam semmire, segíts ebben az ügyben ha lehet.
    Fantom @ hu 2

Harcos mókus szmektit avatara
    Hely
    Békéscsaba
    Idézet Fantom eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Üdv! ma délután 700 rubinom volt ma este beléptem és csak 102 nem tudom hogy lehet hiszen nem hasznaltam semmire, segíts ebben az ügyben ha lehet.
    Sajnos Neked is azt tudom javasolni, hogy írj a supportnak ezügyben, ők egyedileg utána tudnak járni a problémának.

http://hu.board.goodgamestudios.com/...rt-használata

Üdvözlettel:
    szmektit

Kezdő
    Sziasztok!
    Szintén ugyanezzel a problémával irtam a supportnak...jött is válasz "
    Utánanéztem és nem találtam semmilyen problémát a rubinjaiddal kapcsolatban.

Üdvözlettel:

Cryste
    Hát ez van!Ma belépés után ujra kevesebb a rubinom....irjak a supportnak?
    Csanaba Rajka

Kezdő
    Segtséget kérek! Mobiltelefonon rendeltem rubint, de még mostanáig sem jött meg.
    a supportnak is írtam, de nem igazán értem a válaszukat, szerintem nem is igazán foglalkoznak a problémával.(bocs) De az is lehet, hogy véletlenül elírtam a telefonszámomat. Nem tudom. Utána tudna nézni valaki ennek? Köszönöm!!!!!
    Évike55 @ hu 2

Középhaladó
    Egy kérdés: ha itt, a fórumon meg lehet jelentetni előre 1-2 nappal híreket, hogy mikor lesz szerverleállás, akkor a játékbeli híres ablakba nem lehetne ezeket is belevenni? Csak mert nem mindenki olvas fórumot, és így nem is értesül az esetleges leállásokról - ott viszont mindenki láthatná, hogy mikor készüljön szünetre.
    Vanek @ hu 2

Kezdő
    Idézet Vanek eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Egy kérdés: ha itt, a fórumon meg lehet jelentetni előre 1-2 nappal híreket, hogy mikor lesz szerverleállás, akkor a játékbeli híres ablakba nem lehetne ezeket is belevenni? Csak mert nem mindenki olvas fórumot, és így nem is értesül az esetleges leállásokról - ott viszont mindenki láthatná, hogy mikor készüljön szünetre.
    Vanek teljesen igazad van!Más játékoknál kiirják mikor várhato a szerver leállás.Itt is megoldhatnák vmilyen uton modon.Elég lenne 1 figyelmeztetés is
    Csanaba Rajka

Kezdő
    Tegnap este óta nem tudok belépni a váramba! Amint beszeretnék lépni egy tutorial-t ad be amelyet ha végig csinálok egy teljesen új várat kapok, magyarul elveszett a váram? Kíváncsiságból végig csináltam és sem a szövetségem tagjait, sem a szövetségem nem találja a gép. Mintha az a rész meghalt volna ahol a váram és szövetségeseim lettek volna. Este írtam a support-nak is... 22- es szintű voltam... ha most ezt elölről kell kezdenem... remélem erre nem kerül sor.
    sCorter @ hu 2

Kezdő
    Milyen szerveren játszottál eddig? Mert az aláírásodból az következik, hogy magyar 2. Ha esetleg nem ott, akkor a bejelentkezésnél nézd meg milyen szerverre lépsz be!
    Richard_a_HUN_C
    hu 1
    187CS

Kezdő
    Ma reggel még be tudtam jelentkezni, mostanra viszont eltüntek a váraim és mindig új játékot akar felhozni.
    Vissza kaphatom a játékomat,vagy hgyjam abba az egészet.
    Nagylevin @ hu 1

Középhaladó
    Aki nem találja a várát nézze meg legyen szíves, hogy a megfelelő világba/szerverbe próbál-e meg belépni, mert ez okozza a gondokat.

Kezdő
    Sziasztok! Én megnéztem és csak 3 szervert ad de abban nincs magyar 1 így én sem tudok belépni. Kéne egy kis segítség.
    Ez van Egyesült Királyság Nemzetközi 1 és 2 és mindenhol előről akarja kezdetni.
    Utoljára módosítva: Apa04 által: 2012-06-12 14:33
    Apa04 @ hu 1

Középhaladó
    Előtte a kis zászlócskánál a magyar zászló van kiválasztva?

Kezdő
    Apa04 @ hu 1

Középhaladó
    Próbálj meg a hivatalos oldalról bejelentkezni, az biztosabb:

http://empire.goodgamestudios.com/

Kezdő
    megpróbáltam ott autómatikusan belép és előről akarja kezdeni valami nem jó
    Apa04 @ hu 1

Középhaladó
    A jobb felső sarokban található "x" gombra kattintva ki tudsz jelentkezni.

Kezdő
    Üdv!

A problémám nekem is az mint az előttem hozzászóló játékosnak.

Új a bejelentkezési képernyő és csak nemzetközi és egyesült királyság szerverek vannak.
    Lolka @ hu 1

Kezdő
    igen kitudtam lépni miután megcsináltatott velem egy csomó feladatot. Amúgy ezt most már minden belépéskor kell majd csinálni?
    a belépés nem teljesen sikeres mivel előről kell kezdenem a játékot. Kérdem én hol a régi. Amúgy a kollégáim se tudnak belépni és ha sikerül a régi beléptetési ablakot elérni ott nem ismeri őket a játék.
    Utoljára módosítva: Apa04 által: 2012-06-12 15:07
    Apa04 @ hu 1

Kezdő
    Idézet Apa04 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    igen kitudtam lépni miután megcsináltatott velem egy csomó feladatot. Amúgy ezt most már minden belépéskor kell majd csinálni?
    a belépés nem teljesen sikeres mivel előről kell kezdenem a játékot. Kérdem én hol a régi. Amúgy a kollégáim se tudnak belépni és ha sikerül a régi beléptetési ablakot elérni ott nem ismeri őket a játék.
    Nekem is úgy sikerült mint neked, igen a régi módszerrel egy teljesen új felület jön be. Amit Synuah ajánlott azzal működik viszont a kék csík felül ottvan ami zavaró.

A többiek is próbáljanak úgy belépni amit Synuah ajánlott.
    LolkaUser @ hu 2

Kezdő
    akkor már tudom mi a gond nálam a kék sáv mivel ez miatt nem tudom feljebb vinni a képernyőt 10" a képernyőm tehát a csik a baj
    Apa04 @ hu 1

Hozzászólás szabályai

• Új témákat nem hozhatsz létre
  • Válaszokat nem küldhetsz
  • Fájlokat nem csatolhatsz
  • A hozzászólásaidat nem módosíthatod
  •